Kadra pedagogiczna 2020/2021

mgr Alicja Rawa-Cimochowska – dyrektor szkoły, matematyka

mgr Kamila Oponowicz – nauczycielka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda, terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, certyfikowany terapeuta ręki, przyszły trener Sensoplastyki®. „Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w swoje marzenia i ciężko na nie pracują” – to sformułowanie idealnie odzwierciedla moją osobowość. Uwielbiam poszerzać swoje horyzonty myślowe, przekraczać własne granice i rozmawiać z ludźmi. Uważam że cechuje mnie empatia, otwartość oraz pracowitość. Zależy mi na wszechstronnym rozwoju dzieci, które trafiają pod moje skrzydła. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

 

mgr Maria Szymańska – nauczyciel dyplomowany, absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Pedagogiki i Psychologii na kierunku Pedagogicznym w zakresie Pedagogiki wczesnoszkolnej. Przez całe życie towarzyszy mi dewiza: ,, Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.”

 Cechuje mnie – otwartość, pracowitość. Praca – sprawia mi przyjemność, uważam, że każdemu dziecku należy stworzyć warunki do indywidualnego rozwoju. W życiu – ważne dla mnie jest zdrowie, szczęście. Cenię – szczerość, uczciwość.  Pracę z dziećmi uważam za swoje powołanie. Jednocześnie mam świadomość, że każdy dzień pracy z nimi to nowe, trudne wyzwanie.

 

 

 

mgr Jolanta Zimnicka – Z wykształcenia jestem teologiem, ukończyłam Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz studia podyplomowe z bibliotekoznawstwa, doradztwa zawodowego i wychowania przedszkolnego.  Pracuję w szkole w Nowej Wsi od 2006 roku; jestem nauczycielem religii, doradztwa zawodowego, biblioteki oraz świetlicy. Moja pasja to czytanie książek, muzyka, spacery na łonie przyrody. Życiowe motto: „być jak lipy szelest…”

 

 

 

 

 

 

mgr Magdalena Mackiewicz– nauczyciel dyplomowany, ukończone studia to: filologia polska, studia podyplomowe: historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, edukacja dla bezpieczeństwa. Moją pasją jest literatura, szczególnie fantastyka;) i historia sztuki. Cechuje mnie ogromna ciekawość ludzi i świata. Wierzę w „magiczną” moc rozmowy i cierpliwego słuchania.

 

 

 

 

 

 

 

mgr Jadwiga Naumowicz – wychowanie przedszkolne

mgr Alicja Butyłkin –  edukacja wczesnoszkolna kl. I – wychowawczyni kl. I

mgr Grażyna Szerwińska – edukacja wczesnoszkolna kl. III, język angielski, rewalidacja  -wychowawczyni kl. II-III

mgr Agata Wasilewska – matematyka, wychowawczyni kl. VI-VII

mgr Marcin Czyżyk – wychowanie fizyczne, technika, plastyka, świetlica 

mgr Anna Klimaszewska – język polski

mgr Iwona Godlewska -Bigielis –  fizyka

mgr Agnieszka Żynda – język angielski

mgr Jarosław Ołów – geografia, szachy

mgr Grażyna Żukowska – biologia, chemia

mgr Elżbieta Makarewicz – muzyka, przyroda, plastyka

mgr Beata Zajączkowska – język niemiecki

mgr Wioleta Wojno – informatyka

mgr Lucyna Gorbacz – historia

mgr Ewa Balcer-Bokuniewicz – wiedza o społeczeństwie

mgr Andrzej Bigielis – edukacja dla bezpieczeństwa

 

 

 

 

Kadra pedagogiczna