Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie  z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość. Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny skończył się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie było  tradycyjnych uroczystości, związanych z zakończeniem roku szkolnego. Uczniowie klas I-VI odebrali świadectwa promocyjne w klasach, na spotkaniach z wychowawcami. Natomiast o godzinie 10.00 odbyło się pożegnanie Absolwentów w obecności ich rodziców, uczniów klasy VII, wychowawczyni klasy VIII Pani Magdaleny Mackiewicz, wychowawczyni klasy VII pani Jolanty Zimnickiej oraz Pani Alicji Rawa-Cimochowskiej – Dyrektora szkoły. Po odśpiewaniu hymnu nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły uczniom klasy VII. Służbę w poczcie sztandarowym zakończyli ósmoklasiści: Szymon Cimochowski, Amelia Chomczyk, Aleksandra Toczko. Dziękujemy! Absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i  złożyli ślubowanie. Były podziękowania i wspólne zdjęcia. Absolwenci naszej szkoły 2019/2020:

Amelia Chomczyk

Szymon Cimochowski

Adrian Malinowski

Dawid Malinowski

Kamila Puza

Julia Szymczyk

Aleksandra Toczko

Gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej! Praca z Wami była ogromną przyjemnością. Życzymy powodzenia na nowym etapie życia!

Koniec roku szkolnego